Bolístka …

Určitě to neplatí pro každou. Jsem si jistá, že ne! Takže budu skutečně psát jen za sebe. U mne to začíná s prvními letními dny. Lituju jara, kdy jsem každý den neběhala nebo necvičila, proto říkám, že na mě přichází jarní deprese v polovině června. Kouknu se na sebe do zrcadla a začnu hledat deset rozdílu proti tomu, jak svoje tělo vidím, když se nevidím …

  • Tak například rozhodně nemám tolik tuku na bocích! A zrcadlo mi tvrdí, že ano!
  • Také mám pocit, že dostatečně chodím a jezdím na kole, tak bych přeci neměla mít stehna jako dvě úzené kejty s příchutí pomerančové kůry.
  • Navíc mám takovou tu postavu, kdy jsou stehna těsně u sebe a třou se o sebe. Tudíž, když nastanou horka (mám dobrý metabolismus, jinak řečeno, hrozně se potím), tření po několika stovkách metrů chůze ve třicítkových teplotách mi způsobují neuvěřitelně nepříjemnou bolest. Sbohem sukně a voně harémové kalhoty, které tolik miluju! Zase jedno léto v kraťasech
  • Břicho, nu nejsem nijak tlustá, to ne! Prostě normální postava. Ale v létě, když na sebe koukám do zrcadla, říkám si: „To není moje břicho! Kdo mi vzal moje ploché břicho!?“ Ale je moje. Realita je krutá!
  • Taky se mi i po třičítce neustále objevují beďary, a ikdyž spím a piju vodu dostatečně, mívám kruhy pod očima.
  • Ju, a když už jsme u té fyzické revize … bolí mě kolena! Není to revma, prostě mám chronicky zkrácené stehenní svaly. Problém, který prý nastává typicky pouze u akrobatů a gymnastů. Proč já? Můj přítel, kinoterapeut, mi to nedokázal vysvětlit. Takže pokud neudělám večer doporučená cvičení druhý den mě bolí každé pokrčení kolen. Tak ohýbám záda, tudíž mě bolí bederní páteř.

Co s tím? Nu, budu se snažit mít se ráda taková, jaká jsem, a budu se těšit na podzim, mé oblíbené období, kdy jsem plná energie, běhám, cvičím a nepotím se při každém kroku jako prase!

A každopádně si přes to všechno užiju léto!

Reklamy

2 komentáře: „Bolístka …

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s